Skup Nieruchomości Trudnych

Dodane: 20 Wrzesień 2018 11:51
4 dni temu


Zdjęcia
Skup Nieruchomości Trudnych
Opis nieruchomości:
Odkupię każdą nieruchomość ze skomplikowaną sytuacją.
rn
rnZapraszam na stronę: www.skupnieruchomoscipolska.pl
rn
rnPłatność w 24 h -gotówką bądź przelewem.
rn
rnOferuję Państwu pomoc w rozwiązaniu wszelkich problemów związanych z nieruchomościami.
rn
rnSkup nieruchomości – jeśli zależy Państwu na szybkiej i bezproblemowej sprzedaży nieruchomości, oferuję 70 % ceny rynkowej oraz pomoc w zgromadzeniu niezbędnych dokumentów i sprawne przeprowadzenie procesu transakcji.
rn
rnRozwiązania dla seniorów – często jedynym majątkiem starszych osób, utrzymujące się z niewielkiej emerytury ich jest własne mieszkanie, niejednokrotnie duże, na który ich utrzymanie ich nie stać. Perspektywa sprzedaży lokalu, szukania na rynku mniejszego i urządzania go na nowo jest dla ludzi starych przerażająca. Umowa dożywocia jest jednym z lepszych rozwiązań umożliwiającym zabezpieczenie zwłaszcza dotychczasowego właściciela nieruchomości. Oferuję zawarcie umowa sprzedaży z zastrzeżeniem służebności dożywotniego mieszkania lub zawarcie umowy dożywocia.
rn
rnSkup nieruchomości z problemami – oferuję odkupienie nieruchomości z każdym problemem: z lokatorem, z zadłużeniem, ze służebnością, zdewastowaną bądź bez mediów.
rn
rnUdziały w nieruchomościach – jeśli dysponujecie Państwo udziałem w nieruchomości oferuję jego odkupienie.Zgodnie z art 198 kodeksu cywilnego każdy ze współwłaścicieli może rozporządzać swoim udziałem nawet bez zgody pozostałych współwłaścicieli. Nie ma zatem przeszkód, aby sprzedać taki udział. Od 1-99%.Cena:
180 000


Skontaktuj Się
Osoba Kontaktowa:
Telefon:
607333807
  Wysłanych zapytań: 0

Mieszkania w Krakowie - cena sprzedaży m2 [zł]
 Ogłoszenia Premium