Pogórze Ciężkowickie, bardzo atrakcyjny dom do zamieszkania.

Dodane: 24 Wrzesień 2018 09:34
wczoraj


Zdjęcia
Pogórze Ciężkowickie, bardzo atrakcyjny dom do zamieszkania.
Opis nieruchomości:
Dom położony w miejscowości Kąśna Dolna, w bliskim sąsiedztwie Centrum Paderewskiego, na terenie Pogórza Ciężkowickiego.

Okolice charakteryzują się dużymi kompleksami leśnymi z licznymi szlakami turystycznymi i ścieżkami dydaktycznymi.

Okolice nieskażone przez przemysł , dające wytchnienie od miejskiego zgiełku. Doskonała okolica także na tzw. drugi dom weekendowy.

Polecamy szczególnej uwadze dom murowany, parterowy z poddaszem o powierzchni użytkowej około 160 m2. Budynek z roku 1995, wybudowany został z bardzo dużą starannością (na potrzeby własne) z zastosowaniem pustaka maks i pustaka pianowego, ocieplony styropianem 10 i 5 cm, kryty blachą. W ostatnich latach w budynku wymieniono okna (PCV- dąb) częściowo odświeżono parkiet, wymalowano elewację i położono kostkę brukową. Parter budynku mieści- salon, pokój, łazienkę, wc, kuchnię, kotłownię, przedpokój, taras. Na poddaszu znajdują się- 3 pokoje, kuchnia, spiżarka, łazienka . Obszerny strych wykorzystywany jest w tej chwili gospodarczo. Budynek w bardzo dobrym stanie, do zamieszkania, wyposażony we wszystkie media- prąd, gaz, kanalizację, wodę miejską i ze studni, co węglowe. Dodatkowo na działce znajduje się murowany garaż z częścią gospodarczą. Działka o powierzchni 9 arów, ogrodzona (od frontu metalowymi przęsłami oraz siatką) automatyczna brama wjazdowa. Cena do negocjacji.

Tylko w Nieruchomości Beata Mądel

Liczba pokoi: 
5
Liczba łazienek: 
2
Metraż: 
160 m2
Typ budynku: 
Wolnostojący
Rok budowy: 
1995
Materiał: 
Cegła
Liczba pięter: 
2
Ogrzewanie: 
Węglowe
Rynek: 
Wtórny
Adres nieruchomości:
Kraków, Kraków, Małopolskie
Metraż:
160 m2
Cena za m2:
2 281 zł
Cena:
365 000


Skontaktuj Się
Osoba Kontaktowa:
Telefon:
535089762
  Wysłanych zapytań: 0

Domy w Krakowie - cena sprzedaży m2 [zł]


Domy Na Sprzedaż

 Ogłoszenia Premium