BEZPOSREDNIO!!!lokal biurowy, ŚRÓDMIEŚCIE, pow. 47 m2Zdjęcia
BEZPOSREDNIO!!!lokal biurowy, ŚRÓDMIEŚCIE, pow. 47 m2
Opis nieruchomości:
Lokal biurowy o powierzchni 47 m2 z wydzielonym zamykanym pomieszczeniem o pow.2 m2 (np. na dokumenty podlegające ustawie o RODO). Pomieszczenie bardzo dobrze naświetlone, ekspozycja okien wschód/południe. Lokal mieści się na 2 piętrze budynku biurowego położonego w centrum miasta (u zbiegu ulic Szlak/Długa). Świetna lokalizacja, bardzo łatwy dojazd dla klientów i pracowników. W bezpośredniej bliskości liczne przystanki komunikacji miejskiej, banki, hotele, itp. Do Dworca Głównego 800 m, do Rynku ok. 1 km. Na terenie nieruchomości prowadzi działalność 25 firm, głownie z branż: IT, pracownie artystyczne, gabinety psychologów i terapeutów, konserwacja zabytków, branża budowlana, biura księgowe, i inne.
Na terenie nieruchomości:parking wielostanowiskowy ze szlabanem i kontrolą wjazdu, koszt wynajęcia 1 miejsca postojowego (opcjonalnie) 200 zł netto/mc;sieć teleinformatyczna – łącze światłowodowe Orange;system monitoringu wizyjnego wewnętrznego i zewnętrznego;instalacja domofonowa;drzwi wejściowe do biurowca – system kontroli dostępu, indywidualne kody dla Najemców, wejście dla klientów za pomocą domofonów;przy wejściach do budynku tablice informacyjne z możliwością umieszczenia logo i danych firmy.
Składniki wykończenia lokalu:lokal po generalnym remoncie, wymienione wszystkie instalacje, wykonane gładzie, położona nowa podłoga z paneli.instalacja światłowodowa i domofonowa;centralne ogrzewanie z sieci miejskiej MPEC; w oknach rolety. Miesięczny koszt najmu:czynsz najmu 1.750 zł netto/m-c media: 350 zł netto/m-c ;opcjonalnie wynajęcie miejsca postojowego: 200 zł netto.
Zapraszamy do oglądania lokalu w dogodnych dla Państwa terminach.
Kontakt tel. Kom.606 361 133

Metraż: 
47 m2
Wolne od: 
16/04/2019
Kaucja: 
2600 zł
Dodatkowe opłaty: 
0 zł
Pomieszczeń: 
1
Stan: 
Bardzo dobry
Adres nieruchomości:
Szlak 26, Kraków, Małopolskie
Metraż:
47 m2
Cena za m2:
37 zł
Cena:
1 750


Skontaktuj Się
Osoba Kontaktowa:
Telefon:
606361133
  Wysłanych zapytań: 0

Nieruchomości komercyjne biura i lokale w Krakowie - cena wynajmu [zł]


Nieruchomości komercyjne Biura i lokale Do Wynajęcia

 Ogłoszenia Premium