Skup Nieruchomości Trudnych

Dodane: 15 Styczeń 2018 13:24
3 dni temu


Zdjęcia
Skup Nieruchomości Trudnych
Opis nieruchomości:
Odkupię każdą nieruchomość ze skomplikowaną sytuacją.

Zapraszam na stronę: www.skupnieruchomoscipolska.pl

Płatność w 24 h -gotówką bądź przelewem.

Oferuję Państwu pomoc w rozwiązaniu wszelkich problemów związanych z nieruchomościami.

Skup nieruchomości – jeśli zależy Państwu na szybkiej i bezproblemowej sprzedaży nieruchomości, oferuję 70 % ceny rynkowej oraz pomoc w zgromadzeniu niezbędnych dokumentów i sprawne przeprowadzenie procesu transakcji.

Rozwiązania dla seniorów – często jedynym majątkiem starszych osób, utrzymujące się z niewielkiej emerytury ich jest własne mieszkanie, niejednokrotnie duże, na który ich utrzymanie ich nie stać. Perspektywa sprzedaży lokalu, szukania na rynku mniejszego i urządzania go na nowo jest dla ludzi starych przerażająca. Umowa dożywocia jest jednym z lepszych rozwiązań umożliwiającym zabezpieczenie zwłaszcza dotychczasowego właściciela nieruchomości. Oferuję zawarcie umowa sprzedaży z zastrzeżeniem służebności dożywotniego mieszkania lub zawarcie umowy dożywocia.

Skup nieruchomości z problemami – oferuję odkupienie nieruchomości z każdym problemem: z lokatorem, z zadłużeniem, ze służebnością, zdewastowaną bądź bez mediów.

Udziały w nieruchomościach – jeśli dysponujecie Państwo udziałem w nieruchomości oferuję jego odkupienie.Zgodnie z art 198 kodeksu cywilnego każdy ze współwłaścicieli może rozporządzać swoim udziałem nawet bez zgody pozostałych współwłaścicieli. Nie ma zatem przeszkód, aby sprzedać taki udział. Od 1-99%.Cena:
180 000


Skontaktuj Się
Osoba Kontaktowa:
Telefon:
793330100
  Wysłanych zapytań: 0

Mieszkania w Krakowie - cena sprzedaży m2 [zł]


 Ogłoszenia Premium