Działka budowlana 19a w Raciborsku,BEZ POSREDNIKOW; ekspozycja południowa, 12 tys./a

Dodane: 19 Czerwiec 2018 07:58
6 dni temu


Zdjęcia
Działka budowlana 19a w Raciborsku,BEZ POSREDNIKOW; ekspozycja południowa, 12 tys./a
Opis nieruchomości:
Sprzedam prywatnie,BEZ POSREDNIKOW ,działkę budowlaną 19a w Raciborsku k/Wieliczki.Nieuzbrojona działka na stoku Panoramy Raciborskiej, poniżej istniejącejrnzabudowy. Działka położona jest w przedostatnim rzędzie zabudowy południowego stoku,rnz którego widać zalew w Dobczycach i Tatry. W sąsiedztwie inne działki, domyrnjednorodzinne, pola, las; piękne miejsce do zamieszkania i rekreacji z dala od zgiełku, z czystym powietrzem. Położenie na dole stoku chroni teren przedrnwiatrami. Częśćrnstoku, na którym położona jest działka ma łagodny spadek, co w znacznej mierze ułatwi zabudowę. Media do podciągnięcia w pobliżu ( ok.100m). Do drogi asfaltowej ok. 500 m, do drogi utwardzonej ok. 160 m. Dogodne połączenie z Krakowem (ok.17 km) i Wieliczką (ok. 6 km). Do działki przynależy również część drogi o pow.rn5,79 ara. Cena 12.000 zł/ar.
rn
rn UWAGA: do sprzedania są także dwie działki poniżej, w ostatnim rzędziernzabudowy - 13a i 14a.rnNa mapie białą linią zaznaczono dojście do działek.
rn
rnDO WGLADU OPINIA URBANISTYCZNA POTWIERDZAJACA TEREN ZABUDOWY JEDNORODZINNEJ ORAZ POTWIERDZENIE URZEDU MIASTA I GMINY O OBSZARZE OSUWISKA NIEAKTYWNEGO-dzialki sa na dole stoku.

Powierzchnia: 
Gaz: 
Woda: 
Kanalizacja: 
Prąd: 
Siła: 
Szerokość: 
Wysokość: 
Ogrodzenie: 
Adres nieruchomości:
Kraków, Kraków, Małopolskie
Cena:
228 000


Skontaktuj Się
Osoba Kontaktowa:
Telefon:
692701964
  Wysłanych zapytań: 0

Działki i grunty Budowlane Na Sprzedaż

 Ogłoszenia Premium